Ankara / Türkiye
0 506 899 01 91
cihan@ozeldersyardim.com

Hakkımda

Created with Sketch.

İngilizce öğrenirken edindiğim tecrübelerimi anlatmak için açtığım bu blog kısa zamanda beklediğimden fazla ilgi topladı ve zamanla şimdi gördüğünüz haline evrilerek içinde konuşma kulübüne katılabileceğiniz, skype bağlantısı kurup, özel ders talep edebileceğiniz bu web sitesine dönüştü.

Blogdaki yazılarda zaten hem kendimi hem kariyerimi yeterince anlattığım için burada çok kısaca özetleyeceğim:

32 yaşında, eğitimde yeni yaklaşımlar arayan, dünyayı gezmeyi ve keşfetmeyi seven, bilime ve çabaya inanan Matematik bölümü mezunu bir öğretmen ve hayat boyu öğrenciyim. Çalışma hayatım boyunca kamuda ve özel sektörde çeşitli pozisyonlarda bulundum. Eğitim sektörü her zaman odak noktam oldu. Şu anda İngilizce ve Matematik alanındaki eğitim faaliyetlerimin yanı sıra veri bilimi(data science) üzerine de çalışmalarımı sürdürüyorum.

Bu blogu yazarken temel motivasyonum hayatına dokunabileceğim ve doğru şekilde yönlendirebileceğim bir kaç insana ulaşabilmekti. Aldığım geri dönüşlerden bunu bir nebze başarabildiğimi görüyorum. Sizin üzerinizde de başarabileceğinize dair pozitif bir etki bırakabildiysem ne mutlu bana.

Eğer siz de dil öğrenme serüveninizde profesyonel desteğe ihtiyaç duyar, özel ders almak isterseniz Anasayfa’da bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bana ulaşabilirsiniz. Ankara’da ikamet ettiğim için Ankara içinde yüzyüze özel ders, diğer durumlarda skype üzerinden özel ders mümkün olabiliyor. Bunun dışında her durum için iletişim formunu kullanarak görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için, diğer web sayfalarım:

www.matematikyardim.com

www.ozeldersyardim.com

www.onlineokulum.com (yapım aşamasında)